greentown2020 (greentown2020) wrote,
greentown2020
greentown2020

Я - за партiю вiйни! Я - за Порошенка!

Ще вчора я був на боці тих, хто бажає нашій Україні миру і процвітання. Але я постійно піддавався злісним нападкам своїх же співвітчизників, які дорікали мене в тому що я кацап і продався мерзенному Путіну. Невже я помиляюся, подумав я. Чому ж так виходить - я один в усьому ЖЖ за мир, а тисячі активних ботів-патріотів - за війну? Напевно я все ж таки неправий. Напевно чогось не знаю, що відомо нашим ботам-патріотам. Та й хто ти такий? - подумав я про себе. Розумник знайшовся. Громада вирішує - і якщо громада вирішила воювати з Росією - то напевно це й буде гiдним рішенням. Йти одному проти громади - погана ідея. Неправильна ідея. Громада сильна своєю монолітністю. Це ще більшовики розуміли - сила в єднанні.

    Тому я - за Порошенка! Я - за партію війни. Мене переконали, я усвідомив свою помилку. Я був за мир. І ось сьогодні пізно ввечері я змінив своє колишню думку. Я тепер за війну.
За війну до переможного кінця. Я сподіваюся, що Порошенко в кінці кінців почне справжню війну з Росією. Зброєю допоможе США. Джевеліни повинні бути нам поставлені. Повна мобілізація. Ворог у воріт!

     Нарешті Порошенко збере справжню армію справжніх патріотів. Їх дуже, дуже багато. За моїми прикидками, набереться більше ніж на 200 дивізій. 200 дивізій - це буде армія в 2 млн чоловік. На чому я засновую свої розрахунки? Все просто. Згідно виборів ми побачимо, що за Порошенка проголосували більше половини населення України. Грубо - це 20 млн. Серед них молодих чоловіків призовного віку - приблизно 2 млн.

     А у Путіна армія - всього 1 млн. І набрати більше він навряд чи зможе. Режим РФ-ii дуже ослаб останнім часом - санкції, падіння ціни на нафту і т.iн.


   А щоб ніхто не зміг уникнути мобілізації - відловлювати по інтернету всіх, хто проти миру з Росією. Таких набереться, за моїми розрахунками, ще з мільйон, судячи по безлiчi коментiв в соцмережах і ЖЖ.
3-мільйонна армія України - і путінської Рашцi - кранти.
Tags: Украина, размышления
Subscribe

promo greentown2020 february 15, 2017 09:00 11
Buy for 10 tokens
Город будущего в воображении современного человека - это 100 этажные небоскребы и прочие головоломные сооружения, вознесенные на километровую высоту. Но скорее всего, город будущего будет совсем другим. Вот посмотрите на этот уголок Сингапура. Эта обыкновенная уютная пешеходная улица - органичное…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments